Stüdyo Hizmetleri
MXYyapim

Fotoğraf | Video | Greenbox Stüdyosu

Fotoğraf ve video stüdyomuz, profesyonel fotoğraf ve video çekimleri için mükemmel bir ortam sunmaktadır. Stüdyomuzda profesyonel ışıklandırma ekipmanları ve son teknoloji ekipmanlar kullanılmaktadır. Stüdyomuzu kiralayarak çekimlerinizi kendiniz yapabilir, dilerseniz profesyonel ekibimizle beraber çekimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ses Kayıt | Dublaj | Seslendirme Stüdyosu

Stüdyomuz, profesyonel ses kayıtları ve dublajlar için mükemmel bir ortam sunmaktadır. Stüdyomuzda en son teknoloji ses kayıt ekipmanları kullanılmaktadır. Uzman ekibimizle beraber projeleriniz, istekleriniz doğrultusunda tamamlanmaktadır.

dublaj seslendirme 1
post produksiyon

Post Prodüksiyon Hizmetleri

Post prodüksiyon hizmetleri, film ve video üretiminin çekimlerin tamamlanmasından sonra gerçekleştirilen işlemleri kapsamaktadır. Bu işlemler arasında ses ve görüntü düzenleme, efekt ekleme, kesme, montaj ve kurgu gibi işlemler yer almaktadır. Profesyonel ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile bu hizmetleri müşterilerimize en yüksek kalitede sunmaktayız. Ayrıca, müşterilerimizin ihtiyaçlarına özel çözümler sunuyor ve projelerinin her aşamasında yanlarında olmayı taahhüt ediyoruz.

Platomuz

Müşterilerimize sunmuş olduğumuz çekim platoları, profesyonel kalitede çekimler gerçekleştirmeleri için tasarlanmıştır. Platolarımız, en son teknoloji ekipmanlar ve profesyonel kalitede araçlarla donatılmıştır. Bu sayede müşterilerimiz, çekimlerinde en yüksek kalite standartlarını elde edebilmektedir.